cze 03 2010

Kilka ciekawych stron


Komentarze: 1

Witam po dłuższej przerwie.

Chciałbym dzisiaj podzielić się kilkoma nowymi adresami. Będą to blogi konsultantek Oriflame. W ostatnim czasie bardzo dużo pojawiło się ich w sieci. Wprawdzie na tym blogu ta tematyka się nie pojawiała, w końcu stworzony on jest by opisywać rzeczy związane z modą dziecięcą, ale postanowiłem zrobić mały wyjątek. Oto pierwszy blog, który chciałbym przedstawić, pozostałe na końcu posta "MFOriflame" - poza tematyką związaną z Oriflame znjadziemy tutaj piękne fotografie

Są one bardzo mocno nastawione na promocję pracy w klubie Oriflame. Autor każdego z tych blogów ma nadzieję, że dzięki tej stronie pozyska nowego konsultanta. Dlaczego o tym wogóle piszę? Chodzi mi o to, że w tych właśnie stronach namawianie nie odbywa się wprost, okazuje się, że każdy z nich wspiera i promuje jeszcze inne strony i dopiero tam jest wyrażna namowa do zostania konsultantką czy konsultantem najczęściej firmy Oriflame. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach należy bardzo się starać by pozyskać chociaż kilka osób na swojej stronie a tego typu działanie w pewien sposób liczbę odwiedzających zwiększa, a co najważniejsze osób wstępnie zainteresowanych tematem. Oczywiście na stronie znajdują linki do tych stron głównych i poprawia to ich pozycję w wyszukwarkach i to jest najważniejsza rzecz uzyskana dzięi tym blogom.

 

03 czerwca 2010, 21:08
Takich stron oczywiście mogę znaleźć dużo więcej ale chciałem poprostu się podzielić tą formą promocji. Następnym razem pokażę kilka blogów firmowych i wielotematycznych.

Dodaj komentarz