Kategoria

Różności


cze 03 2010 Kilka ciekawych stron
Komentarze (1)

Witam po dłuższej przerwie.

Chciałbym dzisiaj podzielić się kilkoma nowymi adresami. Będą to blogi konsultantek Oriflame. W ostatnim czasie bardzo dużo pojawiło się ich w sieci. Wprawdzie na tym blogu ta tematyka się nie pojawiała, w końcu stworzony on jest by opisywać rzeczy związane z modą dziecięcą, ale postanowiłem zrobić mały wyjątek. Oto pierwszy blog, który chciałbym przedstawić, pozostałe na końcu posta "MFOriflame" - poza tematyką związaną z Oriflame znjadziemy tutaj piękne fotografie

Są one bardzo mocno nastawione na promocję pracy w klubie Oriflame. Autor każdego z tych blogów ma nadzieję, że dzięki tej stronie pozyska nowego konsultanta. Dlaczego o tym wogóle piszę? Chodzi mi o to, że w tych właśnie stronach namawianie nie odbywa się wprost, okazuje się, że każdy z nich wspiera i promuje jeszcze inne strony i dopiero tam jest wyrażna namowa do zostania konsultantką czy konsultantem najczęściej firmy Oriflame. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach należy bardzo się starać by pozyskać chociaż kilka osób na swojej stronie a tego typu działanie w pewien sposób liczbę odwiedzających zwiększa, a co najważniejsze osób wstępnie zainteresowanych tematem. Oczywiście na stronie znajdują linki do tych stron głównych i poprawia to ich pozycję w wyszukwarkach i to jest najważniejsza rzecz uzyskana dzięi tym blogom.

 

mar 10 2010 kfc - szalony pomysł
Komentarze (0)

Jak donosi https://www.ona24.eu/ sieć restauracji KFC rozpoczęła niecodzienny konkurs - „NAKRĘĆ LIPDUB W RYTMIE WRAPSTAR Z KFC”, w którym można stać się prawdziwą gwiazdą. Każdy kto do 6 kwietnia prześle propozycję zabawnego scenariusza lipduba, będzie miał szanse na zdobycie nagrody głównej – możliwość nagrania wideoklipu z udziałem profesjonalnej ekipy filmowej. Pod koniec kwietnia zwycięski lipdub oglądać będzie cała Polska! Myślę, że warto się tym zainteresować i zostać laureatem:)

Lipdub to teledysk, w którym może wystąpić każdy. Zabawa polega na nagraniu jednym ujęciem własnej interpretacji znanego utworu muzycznego. Nazwa tej techniki pochodzi od dwóch angielskich słów: „lip” – usta oraz „dub” – dubbing. Aby powstał ciekawy wideoklip potrzebne jest zaangażowanie co najmniej kilku osób, które wcielą się w rolę wokalistów. Kamera kolejno rejestruje uczestników lipduba poruszających ustami, tak jakby rzeczywiście śpiewali fragment piosenki, który przypadł im w udziale. Do tej pory powstało wiele zabawnych filmów, które podbijają Internet na całym świecie, a całkiem niedawno „lipdubowa moda” zawitała także do Polski.

struna74    kfc