Archiwum marzec 2010


mar 22 2010 Odzież dziecięca
Komentarze (0)

Jeżeli interesują Ciebie codzienne informacje związane z  takimi tematami jak: Odzież dziecięca, ubranka dla dzieci, moda, moda dziecięca to koniecznie musisz wejść i zapisac sobie adres strony / serwisu na Giaco: odzież dziecięca. Znajdziesz tam codziennie najświeższe wiadomości z różnych serwisów. Wszystko zebrane w jednym miescu, to bardzo wygodne. Serwis zawiera równiez inne kategorie tematyczne, oczywiście wszystko jest związane z modą dziecięcą, ubrankami, ciuszkami i odzieżą dla dzieci.

mar 10 2010 Gdzie zrobić prezent dla chłopaka na urodziny?...
Komentarze (0)

Zastanawiałaś się pewnie nie raz jaki prezent zrobić sojemu chłopakowi na urodziny i gdzie go kupić. Rozwiązań jest oczywiście bardzo dużo.
Ja proponuję jednak podejść do sprawy profesjonalnie. Należy zdobyć odpowiednią wiedzę i poznac preferencje Twojego chłopaka.
Wiedzę najłatwiej zdobyć na odpowiedniej stronie internetowej, myślę tutaj o https://www.konsultantka.eu/prezenty/ Jest tam kompendium wiedzy na ten temat.
Krok po kroku dowiesz się wszystkiego. Oczywiście decyzja i tak należy do Ciebie ale warto zaczerpnąć z doświadczenia innych osób, szczególnie, że są tam naprawdę cenne informacje, poprostu wiedza fachowa.
Jak poznać preferencje, też tam się dowiesz. Oczywiście zasugerują Ci także miejsce gdzie kupić np. kosmetyk. Jeżeli jednak chcesz poszerzyć
swoją wiedże w tym temacie warto także wejść na inne strony takie jak https://eco-pro-beauty.com/pl/.
Dzięki takiemu zestawowi stron będziesz prawdziwym ekspertem w dziedzinie robienia prezentów urodzinowych. Nauczysz się także dobierać kosmetyk na prezent, w czym doradzi Ci konsultantka Oriflame.
Reasumując odwiedź najlepiej wszystkie adresy, które Ci podałem powyżej, poczytaj, postudiuj, wyciągnij wnioski. Bądź najlepszą dziewczyną dla swojego chłopaka i zrób mu najlepszy prezent na urodziny. Na pewno to doceni i zobaczysz uśmiech na jego twarzy, a co się wydarzy później? To już tylko Wy będziecie wiedzieli.

mar 10 2010 Odzież
Komentarze (0)

Znalazłem niedawno bardzo ciekawy portal, na którym można poczytać o ubrankach dziecięcych i nie tylko. Odzież dla dzieci to temat bardzo interesujący wszystkich rodziców, szczególnie tych co mają pociechy w wieku do powiedzmy 12,14 lat. Wiadomo, że starsze dzieci ubierają się już same i nasze gusta czy preferencje odgrywają już coraz mniejszą rolę. Dlatego jeżeli masz dziecko w takim wieku, interesuje Ciebie odzież dziecięca, ubranka, ciuszki dla dzieci to koniecznie wejdź na stronę odzież. Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych informacji na ten właśnie temat. Szczególnie jeżeli lubisz robić zakupy przez internet, to dowiesz się z jakiego sklepu internetowego korzystać, na co zwracać uwagę przy dokonywaniu zakupów, jak dbać o odpowiednią jakość produktów czyli ubrań ale również i wszelkiego rodzaju dodatków, np. spinek do włosów.

mar 10 2010 kfc - szalony pomysł
Komentarze (0)

Jak donosi https://www.ona24.eu/ sieć restauracji KFC rozpoczęła niecodzienny konkurs - „NAKRĘĆ LIPDUB W RYTMIE WRAPSTAR Z KFC”, w którym można stać się prawdziwą gwiazdą. Każdy kto do 6 kwietnia prześle propozycję zabawnego scenariusza lipduba, będzie miał szanse na zdobycie nagrody głównej – możliwość nagrania wideoklipu z udziałem profesjonalnej ekipy filmowej. Pod koniec kwietnia zwycięski lipdub oglądać będzie cała Polska! Myślę, że warto się tym zainteresować i zostać laureatem:)

Lipdub to teledysk, w którym może wystąpić każdy. Zabawa polega na nagraniu jednym ujęciem własnej interpretacji znanego utworu muzycznego. Nazwa tej techniki pochodzi od dwóch angielskich słów: „lip” – usta oraz „dub” – dubbing. Aby powstał ciekawy wideoklip potrzebne jest zaangażowanie co najmniej kilku osób, które wcielą się w rolę wokalistów. Kamera kolejno rejestruje uczestników lipduba poruszających ustami, tak jakby rzeczywiście śpiewali fragment piosenki, który przypadł im w udziale. Do tej pory powstało wiele zabawnych filmów, które podbijają Internet na całym świecie, a całkiem niedawno „lipdubowa moda” zawitała także do Polski.

struna74    kfc