Archiwum czerwiec 2010


cze 06 2010 Pościel licencyjna
Komentarze (0)

Pościel dziecięca jest naturalnym uzupełnieniem każdego sklepu internetowego oferującego ubranka dla dzieci. Dlatego także sklep internetowy Giaco posiada w swojej szerokiej ofercie pościel dziecięcą. Ponieważ jest to wyjątkowo piękna i bardzo dobrej jakości posciel idealnie nadaje się na prezent dla dziecka. Licencyjnym producentem pościeli jest duńska firma Contrast. Na obrazku obok widnieje pościel Disney Cars, jedna z piękniejszych oraz posiadająca wspaniałą cechę: świeci w ciemności. Rewelacyjna funkcja fluorescencyjna. Gdy dziecko budzi się w nocy jego pościel jest jasna i w pokoju nie panuje całkowity mrok. Tak jak wspomniałem wcześniej jest to naprawdę idealny pomysł na prezent dla dziecka. Polecam ją każdemu kto ma dziecko w odpowiednim wieku i wie, że jego dziecko lubi Disney Cars.

cze 03 2010 Kilka ciekawych stron
Komentarze (1)

Witam po dłuższej przerwie.

Chciałbym dzisiaj podzielić się kilkoma nowymi adresami. Będą to blogi konsultantek Oriflame. W ostatnim czasie bardzo dużo pojawiło się ich w sieci. Wprawdzie na tym blogu ta tematyka się nie pojawiała, w końcu stworzony on jest by opisywać rzeczy związane z modą dziecięcą, ale postanowiłem zrobić mały wyjątek. Oto pierwszy blog, który chciałbym przedstawić, pozostałe na końcu posta "MFOriflame" - poza tematyką związaną z Oriflame znjadziemy tutaj piękne fotografie

Są one bardzo mocno nastawione na promocję pracy w klubie Oriflame. Autor każdego z tych blogów ma nadzieję, że dzięki tej stronie pozyska nowego konsultanta. Dlaczego o tym wogóle piszę? Chodzi mi o to, że w tych właśnie stronach namawianie nie odbywa się wprost, okazuje się, że każdy z nich wspiera i promuje jeszcze inne strony i dopiero tam jest wyrażna namowa do zostania konsultantką czy konsultantem najczęściej firmy Oriflame. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach należy bardzo się starać by pozyskać chociaż kilka osób na swojej stronie a tego typu działanie w pewien sposób liczbę odwiedzających zwiększa, a co najważniejsze osób wstępnie zainteresowanych tematem. Oczywiście na stronie znajdują linki do tych stron głównych i poprawia to ich pozycję w wyszukwarkach i to jest najważniejsza rzecz uzyskana dzięi tym blogom.