Najnowsze wpisy, strona 1


mar 10 2010 Odzież
Komentarze (0)

Znalazłem niedawno bardzo ciekawy portal, na którym można poczytać o ubrankach dziecięcych i nie tylko. Odzież dla dzieci to temat bardzo interesujący wszystkich rodziców, szczególnie tych co mają pociechy w wieku do powiedzmy 12,14 lat. Wiadomo, że starsze dzieci ubierają się już same i nasze gusta czy preferencje odgrywają już coraz mniejszą rolę. Dlatego jeżeli masz dziecko w takim wieku, interesuje Ciebie odzież dziecięca, ubranka, ciuszki dla dzieci to koniecznie wejdź na stronę odzież. Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych informacji na ten właśnie temat. Szczególnie jeżeli lubisz robić zakupy przez internet, to dowiesz się z jakiego sklepu internetowego korzystać, na co zwracać uwagę przy dokonywaniu zakupów, jak dbać o odpowiednią jakość produktów czyli ubrań ale również i wszelkiego rodzaju dodatków, np. spinek do włosów.

mar 10 2010 kfc - szalony pomysł
Komentarze (0)

Jak donosi https://www.ona24.eu/ sieć restauracji KFC rozpoczęła niecodzienny konkurs - „NAKRĘĆ LIPDUB W RYTMIE WRAPSTAR Z KFC”, w którym można stać się prawdziwą gwiazdą. Każdy kto do 6 kwietnia prześle propozycję zabawnego scenariusza lipduba, będzie miał szanse na zdobycie nagrody głównej – możliwość nagrania wideoklipu z udziałem profesjonalnej ekipy filmowej. Pod koniec kwietnia zwycięski lipdub oglądać będzie cała Polska! Myślę, że warto się tym zainteresować i zostać laureatem:)

Lipdub to teledysk, w którym może wystąpić każdy. Zabawa polega na nagraniu jednym ujęciem własnej interpretacji znanego utworu muzycznego. Nazwa tej techniki pochodzi od dwóch angielskich słów: „lip” – usta oraz „dub” – dubbing. Aby powstał ciekawy wideoklip potrzebne jest zaangażowanie co najmniej kilku osób, które wcielą się w rolę wokalistów. Kamera kolejno rejestruje uczestników lipduba poruszających ustami, tak jakby rzeczywiście śpiewali fragment piosenki, który przypadł im w udziale. Do tej pory powstało wiele zabawnych filmów, które podbijają Internet na całym świecie, a całkiem niedawno „lipdubowa moda” zawitała także do Polski.

struna74    kfc  
sty 09 2010 Ubrania dziecięce - Prezent dla dziecka
Komentarze (0)

Bardzo często rodzice chcą zrobić prezent swojemu kochanemu dziecku. W większości przypadków decydują się na zakup ubrań, stosując zasadę łączenia przyjemnego z pożytecznym. Sklep Giaco wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym taką formą robienia prezentu w twkiej formie, stworzył stronę poradnik: dla dzieci ubranka. Dowiadujemy się tam jak taki prezent zrobić, czy to jest dobry pomysł oraz co najważniejsze gdzie kupić takie ubranka aby podobały się naszym kochanym obdarowywanym dzieciom a jednocześnie były przyzwoitej jakości i w dobrej cenie. Na pewno warto sprawdzić jak podejść do zakupów by zrobić je dobrze i z sensem, aby ubranka dla dzieci były dobrym prezentem a nie niechcianym i nielubianym gadżetem. Co zrobić by na twarzy dziecka pokazał się uśmiech gdy taki prezent dostaną. Myślę, że powinno powstać więcej tego typu stron, które uświadamiają nam oczywiste prawdy o których bardzo czesto zapominamy.